Kingston USB flash disk, USB 3.0 (3.2 Gen 1), 32GB, Data Traveler Vault Privacy, modrý, DTVP30/32GB, USB A, XTS-AES 256-bit šifrov

Neohodnoceno
 
 
Dostupnost Více než 3 dny
Můžeme doručit do
23.9.2021
Cena 2 209,09 Kč bez DPH
2 673 Kč    
Kód produktu DH032KGDLC30
Značka Kingston
Kategorie USB flash disk
Záruka 2 roky
 

DataTravelerPrivacy Vault 3.0


Chraňtecitlivá data své společnosti


USBflash disk DataTraveler® Vault Privacy 3.0 značky Kingston nabízícenově dostupné zabezpečení podnikové úrovně s 256bitovýmhardwarovým šifrováním AES v režimu XTS. Flash disk chrání 100procent uložených dat a vyznačuje se komplexní ochranou pomocíhesla s minimálními charakteristikami v zájmu zabráněníneoprávněnému přístupu. Další úrovní zabezpečení je, žepo deseti neúspěšných pokusech o proniknutí se disk zablokuje apřeformátuje.


Organizacesi mohou disky přizpůsobit tak, aby vyhovovaly vnitřnímpodnikovým IT požadavkům. Logo společnosti, pořadové číslování,počet pokusů o zadání hesla, minimální délka hesla apřizpůsobitelné identifikátory výrobku pro začlenění dostandardního softwaru pro správu (zařazení do seznamu povolenýchpoložek) jsou dostupné prostřednictvím přizpůsobení.


TechnologieSuperSpeed USB 3.0 znamená, že se uživatelé nemusí kvůlizabezpečení vzdát přenosové rychlosti. Disk DTVP 3.0 jecertifikován podle FIPS 197 a splňuje požadavky normy TAA, takževyhoví častým IT požadavkům firem a veřejné správy.


  • Cenovědostupné zabezpečení podnikové třídy

  • Přizpůsobitelnépodle specifických vnitřních podnikových IT požadavků

  • TechnologieSuperSpeed (USB 3.0)

  • CertifikaceFIPS 197 a shoda s normou TAABuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.